Jesteś tutaj : Strona główna »  Archiwum »  Wyniki konkursów 2013/2014 /archiwum/
  • RODO
  • Wyniki konkursów 2013/2014 /archiwum/
    ROK SZKOLNY 2013/2014

    LAUREACI Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

     

    1.    OLIMPUS  OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY – sesja jesienna

     

    a)    Mateusz Kuczyński, kl. 6b – LAUREAT

    b)    Karolina Lampka, kl.4b - LAUREAT

     

    2.    OLIMPUS –  OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY – sesja zimowa

     

    a)    Filip Marzec, kl.5b – LAUREAT 100%, dyplom grawerowany

    b)    Michał Janowiak,kl.5b – LAUREAT

    c)    Marcin Małecki, kl. 5b – LAUREAT

    d)    Jan Zadworny, kl.5b – LAUREAT

    e)    Michał Kuczyński, kl. 6b – LAUREAT

    f)     Zofia Kowalska, kl. 6b – LAUREAT

    g)    Krystian Petersburski, kl. 6b – LAUREAT

    h)    Michał Kurasiński, kl. 6b – LAUREAT

    i)      Jagoda Jesswein, kl. 6b – LAUREAT

    j)      Karolina Gjostol, kl. 6b – LAUREAT

    k)    Patrycja Sulewska, kl. 4b – LAUREAT

    l)      Michał Czech, kl.4b – LAUREAT

    3.    CHECK YOUR ENGLISH (zasięg międzyszkolny)

    a)    Kalina Saperska, kl. 5b – LAUREAT I miejsce

    b)    Filip Marzec, kl.5b – LAUREAT II miejsce

    c)    Michał Janowiak, kl. 5b – III miejsce

    4.    ARCHIMEDES.LINGUA.PLUS – OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY

     

    a)    Monika Raczyńska, kl.5a  - LAUREAT 100%

    b)    Filip Marzec, kl.5b – LAUREAT

    c)    Kalina Saperska, kl.5b – LAUREAT

    d)    Michał Janowiak,kl. 5b– LAUREAT

    e)    Marcin Małecki, kl.5b – LAUREAT

    f)     Zuzanna Maciejewska, kl.5b – LAUREAT

    g)    Natalia Banaszek, kl.5b – LAUREAT

    h)    Zofia Kowalska, kl. 6b – LAUREAT

    i)      Karolina Gjostol, kl. 6b – LAUREAT

    j)      Karolina Lampka, kl.4b – LAUREAT

    k)    Maja Preiss, kl.4b – LAUREAT

    l)      Julia Depa, kl.4b – LAUREAT

    m)  Zuzanna Wysocka, kl.4b – LAUREAT

    n)    Alan Mniedło, kl.4b – LAUREAT

     

    5.    ALBUS – KONKURS OGÓLNOPOLSKI

     

    a)    Natalia Iwaszkiewicz, kl.5b – LAUREAT

    b)    Zuzanna Maciejewska, kl.5b – LAUREAT

    c)    Kalina Saperska, kl.5b – LAUREAT

    d)    Monika Raczyńska, kl.5a – LAUREAT

    e)    Zofia Kowalska, kl.6b – LAUREAT

    f)     Karolina Gjostol, kl.6b – LAUREAT

    g)    Alan Mniedło, kl.4b – LAUREAT

    h)    Maja Tomaszewska, kl.4b – LAUREAT

    .............................................................................................................................................................

    NAGRODZENI W KONKURSIE

    WIEDZY O KULTURZE KRAJÓW ANGLOJĘZYCZNYCH

    I miejsce

    Zuzanna Maciejewska, kl. 5b

    Natalia Iwaszkiewicz, kl. 5b

    Natalia Banaszek, kl.5b

     

    II miejsce

    Hanna Maciejewska, kl..6b

    Krystian Petersburski, kl.6b

    Maciej Zaremba, kl.6b

    .............................................................................................................................................................

    Wyniki konkursu gramatyczno – leksykalnego dla klas V
    ”CHECK YOUR ENGLISH” 2014

    1.      Kalina Saperska                          SP 3                             44 pkt

    Alicja Jędrzejewska                   ZSTS                          44 pkt

    2.      Michał Janowiak                         SP 3                            42 pkt

    3.      Filip Marzec                                SP 3                            41 pkt

    4.      Barbara Głoćko                            ZSTS                           39 pkt             

    5.      Marcel Oczeretko             SP 11                           37 pkt

    6.      Zuzanna Piórkowska                    ZSTS                           37 pkt

    7.      Marcin Tabisz                              SP 42                          37 pkt

    8.      Oliwer Roczyński                        SP „Nasza Szkoła”      37 pkt

    9.      Jakub Suski                                  SP 61                          35 pkt

    10.  Natalia Pomarańska                     SP 61                          33 pkt

    11.  Aleksandra Maślak                      SP 20                          31 pkt

    12.  Maksymilian Knyrek                   SP 68                           31 pkt

    13.  Szymon Borzdyński                     SP „Nasza Szkoła”      30 pkt

    14.  Alicja Duklanowska                     SP 42                           28 pkt

    15.  Julia Całus                                   SP 61                           27 pkt

    16.  Krystian Grzewiński                    SP 11                           25 pkt

    17.  Iga Kop – Ostrowska                   SP 20                          25 pkt

    18.  Jakub Kondys                              SP 68                          22 pkt

    19.  Katarzyna Pielecka                       SP 20                          22 pkt

    20.  Aleksander Czerwoniuk               SP „Nasza Szkoła”      22 pkt

    21.  Zofia Zwierzewicz                       SP 68                          20 pkt

    22.  Jakub Jędrzejewski                      SP 11                           18 pkt

    23.  Martyna Małek                             SP 42                          17 pkt

     

     GRATULUJEMY!



    WYNIKI KONKURSU
    SPELLING MASTER 2014

     Dnia 28 marca 2014 w naszej szkole odbył się już po raz czwarty konkurs literowania
    po angielsku dla najmłodszych SPELLING MASTER 2014.

    Jak co roku, konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów klas 2-4.
    W tym roku gościliśmy w naszych progach przedstawicieli 6 szkół: SP 11, SP 16, SP 20,
    SP 56, SP 59 oraz SP „TAK”.

     WYNIKI

    2nd grade

    I miejsce          Hubert Jama (SP 56)

    II miejsce        Kamila Hes (SP 20)

    III miejsce       Kacper Kujawski (SP 11)


    Dyplomy udziału otrzymali:

    Natalia Wachholc (SP 3); Zofia Krok (SP16); Natalia Taler (SP 59); Oskar Victorini (SP TAK)

    3rd grade

    I miejsce          Adam Bajzert (SP TAK)

    II miejsce        Hanna Burdziej (SP 56)

    III miejsce       Wiktoria Flis (SP 20)

    Dyplomy udziału otrzymali:

    Kacper Nowikiewicz (SP 3); Krystian Broniarek (SP 11); Justyna Biniek (SP 16);
    Iga Gospodarek (SP 59)

    4th grade

    I miejsce          Maja Tomaszewska (SP 3)

    II miejsce        Amelia Lasek (SP TAK)

    III miejsce       Milena Hes (SP 20)

     Dyplomy udziału otrzymali:

     Kacper Iwin (SP 11); Julia Flejterska (SP 16); Katarzyna Wójcik (SP 56); Julia Stepień (SP 59) 

    Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok!

    ..................................................................................................................................................................

    18 listopada 2013r. w Naszej Szkole odbył się Konkurs Recytatorski „Wiersze Juliana Tuwima” dla klas I-III.  Poziom uczestników był bardzo wyrównany, dzieci wykazały się bardzo dobra pamięcią i niezwykłymi zdolnościami recytatorskimi.

     Jury w składzie: mgr M. Jastrzębowska, mgr M.Szydłowska  oraz mgr M. Brzozowska zdecydowało: 

    Na poziomie klas pierwszych: 

    I miejsce – Sara Siemierzewicz kl. IB

    II miejsce – Hubert Matyasiak kl. IA

    III miejsce – Stella Gjostol kl. IB

     

    Wśród drugoklasistów wygrali: 

    I miejsce – Michał Bandosz kl. IIA

    II miejsce – Marcin Łopato kl. IIA

    III miejsce – Maja Hałub kl. IIB

     

     

    Natomiast wśród klas trzecich prym wiedli: 

    I miejsce – Hanna Skoczowska kl. IIIA

    II miejsce – Wiktor Organista kl. IIIB

    III miejsce – Kalina Marszałek kl. IIIA 

    Na zwycięzców jak zwykle czekały nagrody ufundowane przez Radę Rodziców oraz dyplomy.

    obejrzyj zdjęcia w galerii :)


    ................................................................................................................................................................

     

    ROK SZKOLNY 2012/2013

    Laureaci i Finaliści konkursów z języka angielskiego w roku szkolnym 2012/2013 

    1. MULTITEST ( zasięg ogólnopolski)

    – Jakub Gad kl 6b -  LAUREAT

    - Wiktoria Kurasińska kl. 6b – LAUREAT

    - Zuzanna Tutak kl. 6b – LAUREAT

    - Filip Marzec kl. 4b. – Dyplom Uznania 

    2. ENGLISH HIGH FLIER (zasięg ogólnopolski)

    - Wiktoria Kurasińska kl. 6b – WYRÓŻNIENIE

    - Zofia Kowalska kl. 5b - bdb wynik 

    2. SPADE 2013(zasięg wojewódzki)

    - Wiktoria Kurasińska kl. 6b – LAUREAT VIII miejsca

    - Jakub Gad kl.6b - LAUREAT VII miejsca 

    4. Konkurs Kuratoryjny ANGLOFAN LO 5(zasięg wojewódzki)

    - Wiktoria Kurasińska kl. 6b – FINALISTKA 

    5.  Konkurs Kuratoryjny w LO XIII (zasięg wojewódzki)

    - Wiktoria Kurasińska kl. 6b – FINALISTKA

    - Jakub Gad kl.6b - FINALISTA 

    6. Olimpiada Ogólnopolska OLIMPUS 2013

    - Wiktoria Kurasińska kl. 6b – LAUREAT

    - Mateusz Kurasiński kl. 5b - LAUREAT

    - Zofia Kowalska kl. 5b - LAUREAT 

    7. ENGLISH ACE (zasięg ogólnopolski)

    - Wiktoria Kurasińska kl. 6b – LAUREAT

    - Kalina Saperska kl. 4b – LAUREAT 
    - Zofia Kowalska kl. 5b - LAUREAT

    Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczecinie im. Juliusza Słowackiego.

    ul. Reymonta 23
    71 - 276 Szczecin

    telefon/fax: (0 - 91) 48 730 32