Jesteś tutaj : Strona główna »  Archiwum »  Samorząd uczniowski
Samorząd uczniowski
SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO w roku szkolnym 2014/2015

opiekun SU - pani Aleksandra Śledź

Skład Samorządu Uczniowskiego
na rok szkolny 2014/15


Jan Zadworny (6b) – Przewodniczący

Kacper Nowikiewicz (4b) – Zastępca Przewodniczącego

Członkowie:
Wiktoria Banasiak (4a)

Jurek Kosterka (4a)

Wiktor Organista (4b)

Maciej Kmiećkowiak (5a)

Natalia Kowalak (5a)

Julia Depa (5b)

Maja Tomaszewska (5b)

Suzana Nazdrowicz (6a)

Martyna Cichecka (6a)

Aleksander Wąsek (6b)
...........................................................................................................................................................

ARCHIWUM:

Skład SU na rok szkolny 2013/2014

1.    Alicja Puzio (4b)                     – Przewodnicząca SU

2.    Angelika Goździuk (6a)         – Z-ca Przewodniczącego

3.    Julia Strzelec (4a)

4.    Maciej Kmiećkowiak (4a)

5.    Zofia Andrzejkowicz (5a)

6.    Karolina Gudzowska (5a)

7.    Aleksander Wąsek (5b)

8.    Jan Zadworny (5b)

9.    Piotr Woroniak (6a)

10.  Karolina Gjostol (6b)

11.  Hanna Maciejowska (6b)

12.  Krystian Petersburski (6b)

................................................................................................................................................................


A R C H I W U M:

SAMORZĄD UCZNIOWSKI
W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

OPIEKUN SU -p. Aleksandra Śledź

1.    Wiktoria Kurasińska (6b) – Przewodnicząca SU
2.   
 Zofia Kowalska (5b) – Z-ca Przewodniczącego

3.    
Zofia Andrzejkowicz (4a)
4.    
Suzana Nazdrowicz (4a)
5.    
Zuzanna Maciejewska (4b)
6.    
Anna Panecka (5a)
7.    
Piotr Woroniak (5a)
8.    
Paweł Garbarczuk (5b)
9.    
Daria Michalska (6a)
10. 
Ewa Włodarska (6a)
11.  
Dawid Mura (6b)



ARCHIWUM:

SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
W ROKU SZKOLNYM
2011/2012

Karolina Michniewicz (6a) – Przewodnicząca SU

Maja Mańkowska (6b) – Z-ca Przewodniczącego

Piotr Woroniak (4a)

Maciej Zaremba (4b)

Krystian Petersburski (4b)

Marta Kordzikowska (5a)

Jakub Trabszo (5a)

Wiktoria Kurasińska (5b)

Marta Puzio (5b)

Jan Biernacki (6a)

Ignacy Gołąb (6b)


SKŁAD POCZTU SZTANDAROWEGO:

Chorąży: Maciej Owidzki
Asysta: Maja Mańkowska i Karolina Michniewicz


archiwum:

SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W SZCZECINIE
NA ROK SZKOLNY 2010/2011

PRZEWODNICZĄCA: Antonina Świdurska – 6b

ZASTĘPCA: Marta Puzio – 4b

CZŁONKOWIE:
Skład pocztu sztandarowego w roku szkolnym 2010/2011:

chorąży:  Jędrzej Just

asysta:   Julia Żmuda
                 Karolina Woroniak

OPIEKUN SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO:Aleksandra Śledź
Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczecinie im. Juliusza Słowackiego.

ul. Reymonta 23
71 - 276 Szczecin

telefon/fax: (0 - 91) 48 730 32