Jesteś tutaj : Strona główna »  Nasza Szkoła »  O Szkole
  • RODO
  • O Szkole
    Nasze motto:

„Mów dziecku, że jest mądre, dobre, że potrafi!”

(Janusz Korczak)

Nasza szkoła mieści się w jednej z najpiękniejszych dzielnic Szczecina, na Pogodnie. Większość Pogodna stanowią zabudowania typu willowego. Komunikację z miastem zapewniają linie tramwajowe ( 5, 7) i autobusowe (67). Jest to wyjątkowo urokliwa dzielnica naszego miasta, pełna zieleni. W takim przyjaznym otoczeniu umiejscowiona jest nasza szkoła, przy ulicy Reymonta.

Jest to szkoła z tradycjami. Od lat współpracujemy z organizacjami pozarządowymi – Stowarzyszeniem na Rzecz Pogodna i Radą Osiedla Pogodno. Współdziałamy z rodzicami w tworzeniu szkoły przyjaznej dzieciom. Współpracujemy również z okolicznymi przedszkolami. Bierzemy udział w wielu konkursach szkolnych, rejonowych, wojewódzkich i ogólnopolskich. Współpracujemy z Uniwersytetem Szczecińskim.

CO OFERUJEMY

NASZA SZKOŁA JEST BEZPIECZNA
    JESTEŚMY SZKOŁĄ PROMUJĄCĄ ZDROWIE (zobacz więcej)

Nasza szkoła buduje przyjaźń, uczy szacunku, tolerancji i okazywania wzajemnej pomocy.

W naszej szkole:

Misją naszej szkoły jest:

MODEL ABSOLWENTA