Jesteś tutaj : Strona główna
Przypomnienie...
12 Marzec
 Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczecinie, ul. Reymonta 23 przypomina, iż dnia 16 marca 2018 upływa termin zgłoszenia do Konkursu Literowania po angielsku SPELLING MASTER 2018. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem i wysłania Formularza Zgłoszeniowego.

Pozdrawiam,
Aleksandra Śledź, Koordynatorka Konkursu

Rekolekcje Wielkopostne
6 Marzec
 Szanowni Państwo!

Rekolekcje Wielkopostne w naszej szkole odbywać się będą w dniach 7-9 marzec 2018 r. Uczniowie przychodzą do szkoły według ustalonego planu (plan podaje wychowawca). W tych dniach do szkoły przychodzą wszyscy uczniowie. Dla osób nie uczęszczających na religię zorganizowane są inne zajęcia-lekcje. Ponieważ w kościele jest bardzo zimno proszę, aby wszystkie dzieci były ciepło ubrane (te młodsze i te starsze).

Z poważaniem Joanna Czyż.

Tydzień Matematyczny
28 Luty
W dniach 12 -19 marca organizujemy Tydzień Matematyczny w naszej szkole.

Program:
12.03 ( poniedziałek) TURNIEJ SZACHOWY (rozpoczęcie)
13.03 ( wtorek) SUDOKU
14.03 ( środa) KONKURS LICZBY PI
15.03 ( czwartek) KANGUR
16.03 (piątek) RACHMISTRZ

Zapisy u nauczycieli matematyki. Prosimy o zachęcenie uczniów do udziału w konkursach ( kl 4-7 i gimnazjum) oraz o wyrozumiałość, jeśli będziemy uczniów zwalniać z lekcji.

Uczniów klas I - III zapraszamy do udziału w SUDOKU i KANGURZE.

Anna Kaczorek, Iwona Krukowska i Halina Opala
nowsze  | 3 |  4 | 5 |   starsze