Jesteś tutaj : Strona główna »  Archiwum »  KONKURSY 2014/2015
KONKURSY 2014/2015

WYNIKI V EDYCJI KONKURSU MIĘDZYSZKOLNEGO
CHECK YOUR ENGLISH'2015


WYNIKI:

Laureat I miejsca                 Michał Czech (SP 3) – 42pkt

Laureat II miejsca                Klara Bieluń (SP TS) – 40 pkt

Mikołaj Suś (SP TS) – 40pkt

Laureat III miejsca              Oliwia Makuch (SP TS) – 39 pkt

 

Dyplomy uczestnictwa:

Karolina Czerniawska (Nasza Szkoła) – 37 pkt

Karolina Matuszczyk (SP 51) – 36pkt

Zuzanna Wysocka (SP 3) – 36 pkt

Julia Depa (SP 3) – 35pkt

Mateusz Sobków (SP 42) – 33pkt

Jan Lichota (SP 42) – 32 pkt

Milena Hes (SP 20) – 31pkt

Michał Rydz (SP 11) – 30 pkt

Michał Pokłądowski (SP 51) – 29 pkt

Maciej Imianowski (SP 42) – 29 pkt

Szymon Kamiński (SP 68) – 28pkt

Kacper Zaczko (SP 20) – 26pkt

Weronika Orzeł (SP 51) – 26pkt

Karolina Kaźmierczak (SP 14) – 24pkt

Julia łuniewska (SP 20) – 24 pkt

Zuzanna Smolińska (SP 68) – 24 pkt

Martyna Jabłońska (SP 11) – 22pkt

Aleksandra Hadryk (SP 24 / ZS 7) – 22pkt

Kamil Gajdul (SP 11) – 22 pkt

Bartosz Jardzioch (SP 1) – 22pkt

Mateusz Kula (SP 68) – 21pkt

Adam Byszuk (SP 48) – 21 pkt

Jan Busz (SP 24 / ZS 7) – 18 pkt

Jakub Karbowski (SP 48) – 16 pkt

Oskar Piskorz (SP 48) – 14pkt

Karolina Obłoza (SP 14) – 11pkt

 

.............................................................................................................................................................



Wyniki zbiorcze ogólnopolskiej olimpiady OLIMPUS z  historii, przyrody i języka angielskiego - sesja zimowa




Miło nam poinformować, że tytuł Szkolnego OMNIBUSA 
 
uzyskał w roku szkolnym 2014/2015
uczeń klasy 6b 
JAN ZADWORNY z wynikiem 136 punktów

G R A T U L U J E M Y!!!

LAUREACI
 
KONKURSÓW JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Konkurs English High Flier 
Michał Czech - klasa 5b - 90%
Julia Depa - klasa 5b - 72% wynik bdb
Alan Mniedło - klasa 5b - 65% wynik db
Maja Tomaszewska - klasa 5b - 62% wynik db
Zuzanna Wysocka - klasa 5b - 61% wynik db
Filip Marzec - klasa 6b -81% wynik bdb
Michał Janowiak - klasa 6b - 77% wynik bdb
Kalina Saperska - klasa 6b - 62% wynik db

Konkurs SPADE organizowany przez Gimnazjum Katolickie
Filip Marzec - klasa 6b - laureat III miejsce /130 na 135 pkt

Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez LO nr 13
Filip Marzec - klasa 6b - finalista
Monika Raczyńska - klasa 6a - finalista

OLIMPUS - język angielski /olimpiada ogólnopolska/
Michał Pikulski - klasa 4b - dyplom laureata /m. 7/
Alan Mniedło - klasa 5b - dyplom laureata /m. 9/
Filip Marzec - klasa 6b - dyplom laureata /m. 7/
Michał Janowiak - klasa 6b - dyplom laureata /m. 8/
Marcin Małecki - klasa 6b - dyplom laureata /m. 9/
Aleksander Wąsek - klasa 6b - dyplom laureata /m. 10/

 


.............................................................................................................................................................

WYNIKI ELIMINACJI SZKOLNYCH VII KONKURSU HISTORYCZNEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ORGANIZOWANEGO PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

MIEJSCE 1  - JAN ZADWORNY KL. 6B 

MIEJSCE 2 – MICHAŁ JANOWIAK KL. 6B 

MIEJSCE 3 – MAJA TOMASZEWSKA KL. 5B 

MIEJSCE 4 – MATEUSZ GURGUL KL. 6A

MIEJSCE 5 – JAKUB MAŁECKI – KL. 6B 

MIEJSCE 6 – FILIP MARZEC – KL. 6B

UCZNIOWIE Z TRZECH PIERWSZYCH POZYCJI ZOSTAJĄ AUTOMATYCZNIE ZAKWALIFIKOWANI DO ZAWODÓW FINAŁOWYCH KONKURSU, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ 12 LUTEGO W SIEDZIBIE XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO.

INFORMACJE O OSOBACH ZAKWALIFIKOWANYCH DO II ETAPU KONKURSU ZNAJDĄ SIĘ NA STRONIE INTERNETOWEJ XIII LO DO DNIA 27 STYCZNIA 2015 R.

SERDECZNIE GRATULUJĘ I DZIĘKUJĘ ZA UDZIAŁ W KONKURSIE

Beata Wasilewska



------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Konkurs MULTITEST 2014 – wyniki


Dnia 21.10.2014 r. odbył się w naszej szkole po raz kolejny Konkurs Języka Angielskiego MULTITEST 2014 przygotowany przez Centrum Edukacji Szkolnej.
W konkursie uczestniczyło 26 uczniów klas 4 – 6. Szkolnymi Koordynatorkami były: Aleksandra Śledź, Joanna Sikorska oraz Agata Pałkańska.


WYNIKI:

LAUREAT – Michał Czech
WYRÓŻNIENIE – Karolina Lampka
WYRÓŻNIENIE – Monika Raczyńska


Dyplomy uznania otrzymują:
Pola Herges, Melania Ronin – Walknowska, Michał Jaz, Iwo Porowski, Alicja Dudek, Maja Preiss, Julia Depa, Zuzanna Wysocka, Alan Mniedło, Maja Tomaszewska, Maja Piasecka, Michele Tadevosyan, Kalina Saperska, Aleksander Wąsek, Natalia Iwaszkiewicz, Zuzanna Maciejewska, Natalia Banaszek, Jan Zadworny, Łukasz Sawiński, Karolina Żamojcin, Jakub Małecki, Paulina Orska oraz Zofia Andrzejkowicz.


GRATULUJEMY!!!
Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczecinie im. Juliusza Słowackiego.

ul. Reymonta 23
71 - 276 Szczecin

telefon/fax: (0 - 91) 48 730 32