Jesteś tutaj : Strona główna »  Świetlica »  Jak pracujemy
  • RODO
  • Jak pracujemy
     Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej nr 3 zapewnia wszechstronny, bezpieczny i radosny rozwój wszystkim wychowankom.

Dzieci traktujemy indywidualnie i podmiotowo. Sprawiamy, że czują się akceptowane i szczęśliwe. Przygotowujemy je do przeżywania sukcesu, ale i do radzenia sobie z porażkami. Wspomagamy indywidualny rozwój dziecka, z wykorzystaniem jego wrodzonego potencjału i możliwości, których efektem końcowym będzie gotowość do podjęcia nauki w szkole.

Czas pracy oddziału przedszkolnego umożliwia realizację zadań ustalonych w podstawie programowej wychowania przedszkolnego i wynosi 5 godzin dziennie, 25 godzin w tygodniu.

Wszystkim przedszkolakom zapewniamy opiekę w świetlicy szkolnej, od godziny 7.00 do 17.00. Przedszkolaki mogą korzystać ze smacznych obiadów serwowanych w stołówce szkolnej.

W ramach zajęć dzieciom zapewniamy:

Dodatkowo dzieci w naszej szkole mają możliwość trenowania tańca towarzyskiego, dzięki współpracy ze Szkołą Tańca ASTRA, a także doskonalić formę podczas zajęć karate.

Dzięki sieci MONITORINGU i fachowej opiece doświadczonych nauczycieli, dzieci mają zapewnione pełne bezpieczeństwo.

Szkoła posiada piękne, nowe, bezpieczne dla dzieci boisko. Otoczona jest zielonym ogrodem, w którym usytuowany jest, stworzony specjalnie dla przedszkolaków plac zabaw. Budynek jest przestronny, sale dla dzieci duże, wyposażone w pomoce dydaktyczne.

W grupach przedszkolnych uczymy się przez zabawę. Uczestniczymy w wielu imprezach na terenie szkoły, a także korzystamy z możliwości, które oferuje wielkie miasto: kina, teatru…

Galeria obrazuje nasze działania.