Jesteś tutaj : Strona główna »  Nasza Szkoła »  Galeria
Uroczyste pożegnanie absolwentów 2012/2013
poczet sztandarowyprzyrzeczenie szóstoklasistówprzekazanie sztandaruceremonia przekazania sztandaruceremonia przekazania sztandaruprzedstawienie Cinderella w j. angielskimprzedstawienie Cinderella w j. angielskimprzedstawienie Cinderella w j. angielskimprzedstawienie Cinderella w j. angielskimprzedstawienie Cinderella w j. angielskimprzedstawienie Cinderella w j. angielskimprzedstawienie Cinderella w j. angielskimprzedstawienie Cinderella w j. angielskimprzedstawienie Cinderella w j. angielskimwystęp najmłodszych z grup występ najmłodszych z grup występ najmłodszych z grup szóstoklasiści dziękująszóstoklasiści dziękująszóstoklasiści dziękująszóstoklasiści dziękująpani dyrektor Joanna CzyżZłoci Absolwenci 2012/2013Złoci Absolwenci 2012/2013podziękowania dla Rady Rodzicównajlepsi z najlepszych wspólne zdjęciewspólne zdjęciewspólne zdjęcienareszcie wakacje :)
nareszcie wakacje :)