Jesteś tutaj : Strona główna »  Nasza Szkoła »  Galeria
Europa bez granic_2011
rozpoczęcie festynu5 b  w tańcu irlandzkimtaniec VBA ile Ty wyłowiłeś ryb?połów obfityco kryją rzeki Europy?europejskie bajkiMała Księżniczkaeuropejskie językijęzykowe kalamburyflagi UEzagadki, zagadkieuropejski makijażłowimy rybkipani dyrektor zaprasza na europejski quizrodzice zgłaszają gotowość do europejskich zmagańeuropejski quizPanie prowadzące zadowolone z wyników europejskiego quizutyle stanowisk do przebyciazabawa dla każdegow słońcu wszystkim dopisują dobre humoryeuropejskie budowleunijne samochodykażdy los wygrywa!Pani dyrektor zaprasza do wspólnej zabawyHymn UE w wykonaniu klasy 5bgramy w europejskie kapsleKrecik wita Waseuropejskie malowanieczy znasz europejskie kluby sportowekto dorzuci dalej?my też lubimy bajkizapraszenie do quizueuropejski testbudowle EuropyEuropa jest pięknazapraszamy do europejskiej kuchnispotykamy również kibiców europejskich klubów sportowychczy znasz wszystkie ciekawostki ?jaki to przebój?
jaki to przebój?