Jesteś tutaj : Strona główna »  Oddział przedszkolny »  Aktualności przedszkolne
Aktualności przedszkolne

Wychowawczynie grupy 6 - latków serdecznie zapraszają na zebranie rodziców w poniedziałek 27 listopada, o godzinie 17.00 w sali 45.

Już 17 listopada 2017 r. zawitają do naszej szkoły przedszkolaki z okolicznych przedszkoli czyli z  Przedszkola Publicznego nr 10, Przedszkola Publicznego nr 20, Przedszkola Publicznego nr 30 Chochlik, oraz Przedszkola Publicznego nr 74 Małych Przyjaciół.

Tradycyjne spotkanie uczniów naszej szkoły z przedszkolakami odbędzie się w sali gimnastycznej o godzinie 9.40.

Serdecznie zapraszamy :-)

Wychowawczynie grupy I oddziału przedszkolnego serdecznie zapraszają na zebranie rodziców w środę
8 listopada o godz. 17.00 w sali 32.

Prosimy o systematyczne, profilaktyczne sprawdzanie czystości skóry głowy u dzieci.

Dziękujemy                                          Wychowawcy